دکتر نگین حدادی / لابیاپلاستی / هزینه لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هزینه لابیاپلاستی

جراحی زیبایی ناحیه تناسلی در طی سال های اخیر بین بانوان طرفداران بسیاری پیدا کرده است جراحی زیبایی مانند لابیاپلاستی و یا تنگ کردن باشند به کمک پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی رواج بسیاری یافته است که می تواند زیبایی و جوانسازی واژن را به خانم‌ها هدیه دهد افزایش اعتماد به نفس یکی از بهترین نتایج زیباسازی واژن است که بسیاری از بانوان ایرانی را از مشکلات ناحیه تناسلی نجات داده است اگر شما هم تمایل به انجام جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن دارید نیاز است تا با ما همراه باشید در مطلب ارائه شده توسط دکتر نگین حدادی جراح زیبایی واژن

لابیاپلاستی

 

همانطور که می دانید جراحی لابیاپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی واژن میباشد که از جانب متخصص زنان و زایمان و یا جراح زیبایی واژن ارائه می شود. این جراحی که لبه های داخلی یا بیرونی واژن را تحت تاثیر قرار می دهد باعث زیبایی سایز و فرم کلاهک کلیتوریس می‌شود و همچنین لابیا بیرون زده در ناحیه تناسلی را کوچک کرده و ظاهر بهتر و زیباتری را به آن می‌بخشد و بسیاری از خانم‌ها از فرم و اندازه لابیا در ناحیه تناسلی خود راضی نیستند و همین موضوع باعث می‌شود که مشکلاتی در روابط زناشویی شان و یا اعتماد به نفس آنها ایجاد شود ون زدن لابیا در ناحیه تناسلی ظاهر بد شکل و بد فرمی را ایجاد می‌کند که در نهایت باعث تیرگی واژن و ظاهر ناخوشایند آن می‌شود.

همچنین ممکن است که علاوه بر آسیب های روحی و ظاهری انجام برخی از فعالیت های جنسی و ورزشی و یا پوشیدن لباسهای تنگ برای افراد دشوار شود. زمانی که لابیا شل و آویزان هستند رابطه جنسی را برای خانم ها دردناک و آزاردهنده می کند همچنین شل بودن و افتادگی لابیا در ناحیه تناسلی ریسک ابتلا به عفونت های ادراری و تناسلی را زیاد می‌کند.

لابیا در ناحیه تناسلی در صورتی که بیش از اندازه بزرگ باشد می‌تواند جریان پخش ادرار را تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی در زمان ادرار ایجاد نماید .همچنین بزرگ بودن لابیا شرایط را برای حفظ رطوبت و رشد انواع عفونت و باکتری فراهم می نماید.

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی
هزینه های مربوط به جراحی لابیاپلاستی

 

بسیاری از خانم ها با مراجعه به مطب یا تماس های تلفنی پیگیر هزینه جراحی لابیاپلاستی هستند.

هزینه جراحی لابیاپلاستی با توجه به شرایط و خواسته های فرد مکان جراحی و تخصص پزشک متفاوت خواهد بود در زیر عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی لابیاپلاستی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

عوامل موثر بر هزینه جراحی لابیاپلاستی

تکنیک جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با توجه به تکنیک های متفاوتی که توسط بهترین جراح لابیاپلاستی تهران ارائه شده است قابل انجام می باشد. استفاده از تکنیک های متفاوت با توجه به شرایط فرد متقاضی دارای هزینه های متفاوتی خواهد بود از این رو قبل از انجام جراحی به شما اعلام می گردد که برای انجام از چه تکنیکی استفاده می شود و آیا از طریق لیزر و یا جراحی این جراحی انجام می گردد و در نهایت نسبت به آن هزینه نهایی به شما اعلام می شود.

میزان برش های مورد نیاز در جراحی

هرچه ناحیه تناسلی شما دارای لابیا‌های بزرگ تر نامناسب تر و بدفرم تر باشد نیاز به ایجاد تغییرات بیشتری خواهد داشت. همچنین در برخی از افراد اندازه کلیتوریس نامناسب بوده و لابی‌ا تقارن مناسبی ندارند این فاکتورها تاثیر بسزایی در هزینه جراحی لابیاپلاستی خواهد داشت. بنابراین هر چه اندام تناسلی شما نیاز به تغییرات پیچیده تری داشته باشد هزینه عمل نیز بیشتر خواهد شد.

استفاده از لیزر یا تکنیک های برشی دیگر بسییاری از خانم‌ها تمایل دارند که برش ها در زمان جراحی توسط لیزر ایجاد شود استفاده از لیزر تا حدی بر افزایش هزینه لابیاپلاستی تاثیر گذار است . به همین منظور انتخاب شما نقش به‌سزایی در هزینه جراحی خواهد داشت.

انجام همزمان لابیاپلاستی و سایر جراحی های زیبایی

ممکن است فرد متقاضی علاوه بر انجام جراحی زیبایی لابیا نیاز به جراحی های دیگر نیز داشته باشد .

انواع جراحی های زیبایی زنان شامل:

تنگ کردن واژن

تزریق ژل به واژن

تزریق چربی به واژن

سفید کردن واژن

و

لیفت واژن

می باشد

در صورتی که شما تمایل داشته باشید که به صورت همزمان چند جراحی را با هم انجام دهید هزینه جراحی با توجه به هر یک از روش های ترکیبی متغیر خواهد بود.

علاوه بر موارد نامبرده هزینه ویزیت های پیش و بعد از جراحی لابیاپلاستی نیز جزو این عمل زیبایی محسوب خواهد شد تعداد جلسات ویزیت بسته به تشخیص پزشک مشخص می گردد.

 

پوشش هزینه لابیاپلاستی با بیمه

یکی از سوالات پرتکرار خانمها در عمل لابیاپلاستی تقبل هزینه های جراحی لابیاپلاستی توسط بیمه می باشد از آنجا که لابیاپلاستی جزو جراحی های زیبایی محسوب می شود تحت پوشش انواع بیمه ها قرار نمی گیرد مگر در موارد خاص که بیمه ها آن را تقبل می نمایند.

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909
مقالات مرتبط
۳ روش جراحی لابیاپلاستی

۳ روش جراحی لابیاپلاستی

نمی توان انکار کرد که لب های واژن هر زن خاص بدن خود اوست. لب ها می توانند کوچک، بزرگ و در اشکال و اندازه های مختلف وجود...

۴ مزیت لابیاپلاستی

۴ مزیت لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک جراحی زنانه است و این روزها تعداد خانم‌هایی که متقاضی این جراحی هستند در حال افزایش است. احتمالا شما هم اسم...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.