مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

دکتر نگین حدادی / بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست ؟

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست ؟

یکی از مهم ترین نگرانی ها و ترس افرادی که تصمیم به جراحی زیبایی لابیا دارند ، در مورد عوارض و خطرات این عمل جراحی است. در حالی که اگر با یک پزشک زنان که متوجه نگرانی و دغدغه های شما است ، صحبت کنید می توانید با اطمینان بیشتری خود را برای این عمل آماده کنید. یکی از پزشکان دلسوز و مهربان در این زمینه ، دکتر نگین حدادی است که به دلیل محیط گرم و دوستانه ای که برای بیماران ایجاد می کند و مدت زمان کافی که برای پاسخگویی به سوالات مراجعه کنندگان در نظر می گیرد و همچنین همراهی بیمار از مرحله مشاوره تا زمان بهبودی ، به شهرت و محبوبیت خوبی در این زمینه رسیده است. این نکته را در نظر داشته باشید این شما هستید که بر اساس تجربه ای که به دست می آورید ، می توانید بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را به سایر افرادی که تصمیم به انجام این عمل جراحی مهم دارند ، معرفی کنید.

 

بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر نگین حدادی

مدارک تخصصی دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان در تهران هستند که در زمینه جراحی‌ های زیبایی زنان تخصص دارند. ایشان با بیش از چندین سال تجربه در این زمینه ، به یکی از برترین جراحان لابیاپلاستی در تهران تبدیل شده‌اند. دکتر حدادی از تکنیک‌ های جراحی پیشرفته و تجهیزات مدرن درعمل‌ های خود استفاده می‌ کنند. ضمن اینکه ایشان با رویکرد اخلاقی و حرفه‌ ای ، به بیماران خود پاسخگویی و مراقبت‌ های لازم پس از عمل را ارائه می‌ دهند.

 • دارای بورد تخصصی
 • فلوشیپ حاملگی پر خطر
 • فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
 • عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
 • عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
 • عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909
 • عضو انجمن کنگره بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
 • عضو انجمن متخصص زنان ایتالیا
 • عضو آکادمی جراحان زنان اروپا NESA
 • عضو انجمن متخصص زنان ایران
 • عضو انجمن جامعه جراحان ایران

بهترین جراح لابیاپلاستی از نظر بیماران

زمانیکه با بیماران و مراجعه کنندگان دکتر نگین حدادی صحبت می کنید با یک سری ویژگی های مشترک از زبان افراد مختلف رو به رو می شوید. در ادامه این ویژگی ها را مورد بررسی قرار می دهیم :

 1. تخصص و تجربه : یکی از موضوعات مهم برای بیماران در انتخاب یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی ، در مورد میزان تجربه و تخصص پزشکی است که انتخاب می کنند ، بدون شک زمانی که می دانید جراح لابیاپلاستی مورد نظر شما دارای مدرک مرتبط با بیماری ها و جراحی های زنان است و سال های زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد ، با اطمینان بیشتری می توانید به او مراجعه کنید.
 2. رضایت بیماران : بسیاری از بیماران و مراجعه کنندگانی که در مطب کتر نگین حدادی حضور دارند به دلیل بررسی میزان رضایت بیماران قبلی از تجربه عمل جراحی زیبایی لابیا با دکتر حدادی است. زمانی که دوستان و اطرافیان شما تجربه این جراحی را داشته باشند و از پزشک خود رضایت کاملی داشته باشند ، بخشی از نگرانی و ترس های شما از بین رفته و می توانید با خیال راحت تری خود را برای عمل کوچک کردن لابیا با بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران آماده کنید.
 3. تکنیک ‌های جدید و به روز : برای بسیاری از مراجعه کنندگان استفاده از روش ها و تکنیک های جدید اهمیت دارد. زیرا روش های جدید باعث می شود تا بیماران تجربه راحت تری از عمل جراحی داشته باشند. دکتر حدادی نیز از جمله پزشکان متخصص زنان است که از بهترین و جدیدترین روش های روز دنیا در عمل های جراحی استفاده می کند که همین موضوع موجب می شود تا بیماران کوچکترین درد ، خونریزی و ناراحتی را بعد از عمل جراحی تجربه کنند.
 4. مشاوره دقیق : از نظر بسیاری از کاربران ، بهترین جراح لابیاپلاستی در جلسات مشاوره با بیماران ، وقت کافی برای آن ها می گذارد و نگرانی و ناراحتی های آن ها را درک می کند. همچنین مراجعه کنندگان دوست دارند در جلسه مشاوره تا حدودی از نتیجه عمل جراحی و موضوعاتی که بعد از عمل تجربه می کنند ، اطلاع داشته باشند. بنابراین زمانی که یک پزشک به صورت دلسوزانه و دقیق آن ها را راهنمایی می کند در لیست بهترین جراح لابیاپلاستی قرار می گیرد.
 5. اخلاق حرفه ‌ای و احترام به بیمار : دکتر نگین حدادی برای بیماران خود بسیار اهمیت می دهد و با آن ها در نهایت ادب و احترام برخورد می کند. با وجود مراجعه کنندگان بسیار و شلوغ بودن مطب ، او زمان کافی را برای معاینه و مشاوره هر بیمار می گذارد و در نهایت صبر و حوصله پاسخ مراجعه کنندگان را می دهد.
 6. محیط درمانی مطمئن : کلینیک و مطب دکتر حدادی دارای تجهیزات پیشرفته است. همچنین برای معاینه و انجام عمل های سرپایی محیط استریل و فضای امن و راحتی را برای بیماران آماده کرده است. این موضوع باعث می شود تا بیماران احساس بهتری داشته باشند.
 7. آموزش و تحقیق مداوم : از نظر بیماران  بهترین دکتر لابیاپلاستی همیشه در حال آموزش و تحقیق در زمینه جراحی ‌های زیبایی و عمل زیبایی لابیا است. اگر یک پزشک در کنفرانس ‌ها و کارگاه‌ های بین‌المللی ، شرکت داشته باشد نشان می دهد که او همیشه دانش و مهارت ‌های خود را به ‌روز نگه می ‌دارد تا بهترین نتایج ممکن را برای بیماران خود ارائه دهد.

این دلایل باعث شده ‌اند تا دکتر نگین حدادی به عنوان یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی در تهران شناخته شود و انتخاب اول بسیاری از افرادی باشد که به دنبال انجام عمل کوچک کردن لابیا به بهترین شکل هستند.

آدرس مطب دکتر نگین حدادی کجاست ؟

اگر قصد مراجعه به مطب دکتر نگین حدادی دکتر خوب لابیاپلاستی را دارید ، خوشبختانه باید بگویم که مطب ایشان در یکی از مناطق مرکزی و دسترسی‌ پذیر تهران قرار دارد . آدرس دقیق مطب : تهران ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، پایین تر از میدان پونک ، نرسیده به اتوبان همت ، خیابان غلامرضا مخبری ، پلاک 12 ، ساختمان باران ، واحد9 می‌ باشد. این موقعیت مکانی به راحتی از طریق وسایل نقلیه عمومی و شخصی قابل دسترسی است. برای دسترسی به مطب بهترین جراح لابیاپلاستی تهران می‌ توانید از روش‌ های مختلفی مانند مترو ، تاکسی و سایر وسایل نقلیه استفاده کنید. در ادامه روش‌ های دسترسی را برای شما عزیزان توضیح می‌ دهیم.

 • دسترسی با مترو: خط 4 مترو تهران (خط زرد) ، نزدیک‌ ترین ایستگاه مترو به مطب دکتر حدادی ، ایستگاه مرزداران است. بعد از خروج از ایستگاه مترو مرزداران ، می‌ توانید با تاکسی یا اتوبوس به سمت بزرگراه اشرفی اصفهانی حرکت کنید و به خیابان غلامرضا مخبری برسید.
 • دسترسی با تاکسی : شما می‌ توانید از تاکسی‌ های خطی که در مسیر میدان پونک و بزرگراه اشرفی اصفهانی فعالیت می‌ کنند ، استفاده کنید. به سمت خیابان غلامرضا مخبری ، ساختمان باران ، مطب جراح لابیاپلاستی تهران بروید.
 • تاکسی‌ های اینترنتی (اسنپ و تپسی) : استفاده از تاکسی‌ های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی نیز یکی از راحت‌ ترین روش‌ ها است. مقصد خود را خیابان غلامرضا مخبری ، پلاک 12 ، ساختمان باران وارد کنید تا به آسانی به مقصد برسید.
 • دسترسی با اتوبوس : می‌ توانید از اتوبوس‌ های تندرو یا BRT در مسیرهای مرتبط با بزرگراه اشرفی اصفهانی در تهران استفاده کنید. بعد از پیاده شدن در ایستگاه نزدیک به میدان پونک ، با پیاده‌ روی کوتاه یا استفاده از تاکسی به خیابان غلامرضا مخبری می رسید.
 • دسترسی با خودرو شخصی : اگر از بزرگراه همت به سمت غرب حرکت می‌ کنید ، بعد از عبور از تقاطع بزرگراه اشرفی اصفهانی ، به سمت شمال بپیچید و به سمت میدان پونک بروید ؛ خیابان غلامرضا مخبری در مسیر شما قرار می گیرد. اگر از شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی حرکت می‌ کنید ، قبل از رسیدن به اتوبان همت به خیابان غلامرضا مخبری بپیچید.

با استفاده از این راهنما می‌ توانید به راحتی به مطب دکتر نگین حدادی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران دسترسی پیدا کنید.

آدرس مطب بهترین جراح لابیاپلاستی - دکتر نگین حدادی

چگونه می توانم از دکتر حدادی ، جراح لابیاپلاستی وقت بگیرم ؟

برای تعیین وقت با دکتر حدادی ، بهترین جراح لابیاپلاستی تهران می توانید با شماره تماس های 02146131693 و 09101777754 تماس حاصل بفرمایید.

دکتر لابیاپلاستی باید چه مدرکی داشته باشد ؟

قبل از اینکه به دنبال بهترین جراح برای عمل لابیاپلاستی باشید ، نیاز است تا آگاهی کاملی از درجات علمی حرفه‌ ای که یک پزشک متخصص در این حوزه می‌ گذراند ، آگاه باشید.

 • مدرک دکترای پزشکی : همانطور که می‌ دانید تمامی جراحان قبل از متخصص شدن دوره پزشکی عمومی را می‌ گذرانند. پس اولین و مهم‌ترین مدرکی که یک جراح نیاز است داشته باشد ، دکترای پزشکی از یک دانشگاه معتبر است. این مدرک نشان می‌ دهد که دکتر دارای دانش و مهارت‌های لازم برای انجام جراحی‌ های پزشکی است.
 • تخصص جراحی زنان و زایمان : در مرحله بعدی یک دکتر لابیاپلاستی باید دارای تخصص جراحی زنان و زایمان باشد. این تخصص نشان دهنده مهارت‌های لازم برای انجام جراحی‌ های زنان و زایمان ، از جمله عمل لابیاپلاستی است.
 • مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی : یک جراح لابیاپلاستی باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد. این مجوز نشان می‌ دهد که دکتر مجاز به انجام جراحی‌ های پزشکی در ایران است.

پیداکردن و انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

برای پیداکردن بهترین دکتر جراحی لابیاپلاستی در تهران باید مسیری که در ادامه برای شما شرح می‌ دهیم را طی کنید.

قدم اول : در ابتدایی‌ ترین قدم باید لیستی از پزشکان منتخب خود را آماده کنید. این پزشکان باید با توجه به ویژگی‌ های یاد شده انتخاب شوند. برای آشنایی با پزشکان متخصص در این زمینه با سرچ در گوگل و جستجو در میان صفحات پزشکان می‌ توانید لیست خود را تکمیل کنید.

قدم دوم : در گام بعدی باید فیلتر مناسبی برای گزینش تعداد محدودی از میان گزینه‌ های موجود داشته باشید. به عنوان راهنمایی می‌ توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • محل مطب : امکان رفت و آمد راحت و با دسترسی آسان برای برخی از خانم‌ ها اهمیت بالایی دارد. اگر برای شما هم فاصله مکانی (فارغ از میزان متبحر بودن بهترین دکتر لابیاپلاستی ) مهم است ، آن را در نظر بگیرید.
 • نظرات بیماران سابق : تجربه و میزان رضایت بیماران قبلی می‌ تواند تا حدود زیادی تعیین کننده بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باشد. پس آن را فراموش نکنید و سعی کنید از نظرات مراجعه‌ کنندگان سابق اطلاع پیدا کنید.
 • تعداد عمل‌ های انجام شده : با آگاهی از تعداد عمل‌ های انجام شده توسط دکتر خوب لابیاپلاستی می‌ توانید از بخش زیادی از مهارت وی اطمینان حاصل کنید. چرا که مهارت در قالب تجربه بدست می‌ آید.

قدم سوم : به عنوان آخرین قدم نیاز است تا با مراجعه حضوری به مطب‌ ها مسیر انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی تهران را به پایان برسانید. با مشاوره این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با جراح خود آشنا شوید و تصمیم نهایی را راحت‌ تر بگیرید.

نتیجه انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

انتخاب یک متخصص در هر موضوعی بسیار حائز اهمیت است و اگر این انتخاب به خوبی انجام نگیرد ، قطعا تبعات سلامتی و اقتصادی بدی را به همراه خواهد داشت. متاسفانه روزانه افراد بسیار زیادی برای انجام عمل ترمیمی مراجعه می‌ کنند که ظاهر آن‌ ها پس از عمل جراحی نه تنها بهتر نشده بلکه دچار نواقصی هم شده است. این موضوع لزوم صرف زمان زیادتری را در پروسه پیدا کردن بهترین دکتر لابیاپلاستی نشان می‌ دهد.

همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین جراح لابیاپلاستی تهران باید مراجعه کننده را از تمامی مراحل عمل زیبایی آگاه کند. به نحوی که بیمار آگاه باشد پیش از جراحی باید کدام مراقبت‌ ها را رعایت کند و یا پس از آن رعایت چه نکته‌ هایی در بهبودی بهتر تاثیر خواهد داشت. حتی پزشک باید بیمار خود را از خطرهای احتمالی با خبر کند تا زمانی که به صورت ۱۰۰ درصد تمایل به انجام جراحی داشت ، این کار را انجام دهد.

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909

مجله پزشکی دکتر حدادی
بخیه های عمل لابیاپلاستی

بخیه های عمل لابیاپلاستی

یکی از موضوعات مطرح در نکات آموزش و مراقبتی بعد از جراحی زیبایی لابیا در رابطه با بخیه های عمل لابیاپلاستی است. در واقع...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *