دکتر نگین حدادی / جراحی زیبایی زنان / راهنمای کامل جراحی زیبایی واژن
مدت زمان مطالعه ۱۸ دقیقه

راهنمای کامل جراحی زیبایی واژن

تجربه من از جراحی زیبایی واژن

سلام من الهام از بیماران خانم دکتر نگین حدادی ، جراح زیبایی زنان هستم که به تازگی جراحی واژن انجام داده ام . هدف از ارائه این مطلب انتقال تجربیات شخصی و اطلاعاتی است که قبل و بعد از عمل زیبایی واژن و انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن به دست آورده ام می باشد.

امیدوارم مطالب ارائه شده توسط این جانب کمک کوچکی به شما عزیزان برای انجام جراحی واژن بنماید.

ضمنا مطالب ارائه شده تحت نظر دکتر نگین حدادی متخصص زنان و زایمان ویرایش و اصلاح گردیده است.

زن پشت پنجره

جراحی زیبایی واژن

پیش از انجام این جراحی اطلاعاتی در این باره نداشتم و در واقع نمیدانستم که مشکلاتی که برایم به وجود آمده یک امر طبیعی بوده و ممکن است برای هر خانم دیگری اتفاق بیافتد. از این بابت خیلی ناراحت و سرخورده بودم اما با مراجعه به بهترین جراح زیبایی واژن به این نتیجه رسیدم که درمان مشکلات پدید آمده برای من تحت عنوان جراحی زیبایی واژن ، کاملا قابل انجام و موفقیت آمیز خواهد بود .

زن افسرده و ناراحت

یکی از انواع اقداماتی که از سوی بهترین متخصصین زنان انجام می شود جراح زیبایی واژن است. این دسته از متخصصین در کنار انواع کارهای تشخیصی و درمانی که انجام می دهند به ارائه خدمات زیبایی نیز می پردازند.یکی از بهترین خدمات جراح زیبایی واژن اصلاح و تغییر میل جنسی است که نقش به سزایی در درمان مشکلات زناشویی دارد .

توضیحات دکتر نگین حدادی در خصوص امکان اصلاح و تغییر میل جنسی در خانم ها

پیش از انجام جراحی واژن ، میل جنسی من بسیار کم بود و در واقع به خاطر مشکلاتی که در ناحیه واژن داشتم،

انگیزه

اعتماد به نفس

و میل جنسی ام

بسیار سرکوب شده بود .

زنانی که علاقه دارند برای انواع جراحی های زیبایی واژن اقدام کنند اولین پرسشی که مطرح می کنند این است که: بهترین جراح زیبایی واژن کیست؟

در شهر تهران شاهد فعالیت های گسترده از سوی بهترین جراحان زیبایی واژن هستیم اما آیا می توان به همه آن ها اعتماد کرد و روند جراحی را به دست آنان سپرد؟. قطعا خیر.

جراحی زیبایی واژن راهی برای از بین بردن آسیب های ظاهری و درونی واژن است که کمک می کند علاوه بر زیبایی ، احساس اعتماد به نفس و لذت را تجربه نمایید .

انواع مشکلات و بیماری های واژن

خانم کلافه

مشکلات من قبل از جراحی واژن :

گشاد بودن ورودی واژن

عدم کنترل ادرار ( بی اختیاری ادرار)

بزرگ بودن لابیا از ناحیه تناسلی

تیره بودن پوست ناحیه تناسلی

نداشتن اعتماد به نفس

کم بودن کیفیت روابط زناشویی

عدم رضایت جنسی همسر

عدم رسیدن به ارگاسم و لذت جنسی

بسیاری از خانم ها از داشتن رابطه جنسی بی کیفیت نگران هستند و از این موضوع رنج می برند . کیفیت روابط زناشویی تاثیر مثبتی از داشتن یک اندام تناسلی زیبا و جوان می گیرد .

بنابراین مشکلاتی نظیر گشاد بودن واژن ، گشاد شدن واژن بعد از زایمان های متعدد و طبیعی ، سیاه شدن ناحیه تناسلی و از بین رفتن شادابی آن ، افتادگی پوست ناحیه تناسلی و بیرون زدن لابیا از آن عواملی است که زیبایی ظاهری واژن را تحت تاثیر قرار داده و می تواند نقض مهمی در از بین رفتن لذت های جنسی در زندگی زناشویی داشته باشد.

افراد مناسب برای جراحی زیبایی واژن

به طور کلی افراد زیر نیاز به جراحی زیبایی واژن دارند:

خانم هایی که واژن تیره و افتاده دارند

خانم هایی که واژن شل و گشاد دارند

خانم هایی که زایمان های متعدد داشته اند

خانم هایی که دچار بیرون زدگی لابیا هستند

خانم هایی با لابیا بزرگ و آویزان

خانم هایی که میل جنسی کمی دارند

افراد مناسب جراحی

انواع جراحی زیبایی واژن

رسیدن به حس اعتماد به نفس بالاتر و لذت بردن از روابط جنسی یکی از پیامدهای بسیار مثبت جراحی زیبایی زنان است. که شامل مواردی مانند:

می باشد  که می ‌تواند کمک بزرگی در افزایش کیفیت روابط جنسی و ایجاد حس اعتماد به نفس بالاتر در خانم ها داشته باشد .انجام جراحی های زیبایی که بر روی واژن انجام می‌شود می تواند نتایج بسیار مثبتی را به همراه داشته باشد.

برای استفاده از مزایای جراحی واژن نیاز است تا قبل از انجام آن مشاوره های لازم را در این خصوص دریافت نمایید .

جراحی لابیاپلاستی

خانم ناراحت

از بد فرمی و بزرگی لابیا در اطراف واژن خسته شده اید ؟

پوست های آویزان در ناحیه تناسلی اعتماد به نفس شما را کاهش داده است ؟

ظاهر ناحیه تناسلی تان تیره و دفرمه است ؟

امروزه تمامی این مشکلات با جراحی لابیاپلاستی قابل درمان هستند.

لابیاپلاستی یک تکنیک بسیار پیشرفته برای از بین بردن بزرگی لابیا توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در ناحیه تناسلی می باشد . بسیاری از خانم ها که از بزرگ بودن این قسمت از ناحیه تناسلی دچار مشکلات روحی و جسمی شده‌اند، می توانند به کمک این جراحی ،اعتماد به نفس از بین رفته را بازیابند و همچنین از جوانسازی و زیبایی ناحیه تناسلی برخوردار شوند. معمولاً بزرگ بودن لابیا در خانم ها ایجاد احساس خجالت و شرم می نماید که همین مسئله در طول زمان باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در فرد می شود .همچنین بزرگ بودن لابیا ظاهر تیره تر و دفرمه به واژن می دهد که همین امر باعث می شود بیرون زدگی لابیا ظاهر واژن را به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار دهد. از این رو توصیه می شود که در صورت تمایل برای از بین بردن آثار آزاردهنده بزرگ بودن لابیا از جراحی لابیاپلاستی کمک بگیرید

لابیاپلاستی به شما کمک می کند که لابیاهای کوچک و بزرگ واژن را به خوبی جراحی کنید و فرم ایده‌آل و ظاهر زیباتری به واژن بدهید. و آثار مخرب روحی و جسمی آن را از بین ببرید .

جراح زیبایی زنان برای این کار با ایجاد شکاف و برش هایی که با تکنیک های بسیار نوین انجام می شود ، می ‌توانند لابیه بزرگ را کوچک کرده و ظاهر تیره ناحیه تناسلی را شاداب تر نماید.

لابیاپلاستی تجربه ای متفاوت از داشتن رابطه جنسی را به شما می دهد و البته حس اعتماد به نفس و رضایتمندی را در شما تقویت می کند . می توانید زیبایی و طراوت را تجربه کنید.

عمل جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی نوعی از انواع جراحی های پلاستیک محسوب می شود و به منظور کوچک کردن لب های داخلی واژن موسوم به لابیای مینور، رفع چین و چروک و جوان سازی واژن انجام می شود.

لب های واژن به مرور زمان بر اثر افزایش سن، برخی عوامل ژنتیکی، دخول های متعدد جنسی و نیز زایمان های طبیعی تغییر شکل داده و بزرگ تر می شوند. از طریق انجام عمل لابیاپلاستی، می توان اندازه لابیاهای واژن را به فرم عادی بازگرداند.

دوستان عزیز توضیحات تکمیلی تر در رابطه با لابیاپلاستی را از زبان دکتر نگین حدادی ، جراح زیبایی زنان بشنوید :

عکس دکتر نگین حدادی

نتایج جراحی لابیاپلاستی

لوگوی گوشی پزشکی

لابیاپلاستی باعث می شود که زیبایی و طراوت به ناحیه تناسلی بازگردد . بزرگی لابیا از بین می رود و گوشت های آویزان اطراف آن برش داده می شود . این جراحی برای خانم هایی که مشکل بزرگی لابیا دارند ایده آل و مناسب است . چرا که نتایج بسیار مطلوبی را از خود به جای می گذارد.

وکتور اندام زن

لابیاپلاستی تیرگی ناحیه تناسلی را از بین می برد . این اتفاق بعد از بلوغ و تغییرات هورمونی ایجاد می شود که باعث ایجاد ناراحتی و نارضایتی در خانم ها می شود . ظاهر ناحیه تناسلی تیره بسیار نا مطلوب و ناخوشایند است که البته با برش قسمت های تیره مجددا می توان آن را زیبا و شاداب نمود .

وکتور رحم و زن

لابیاپلاستی بوی نا مطبوع ناحیه تناسلی را از بین می برد . یکی از بزرگترین مشکلات بزرگ بودن لابیا تولید بوی نا مطبوع و ایجاد رطوبت آزار دهنده است که با از بین بردن آن می توان مانع از تراوش بوی نا مطبوع در این ناحیه شد . ممکن است این مساله در رابطه جنسی نیز تاثیر منفی داشته باشد و باعث کاهش میل جنسی در دو طرف بشود.

رحم خانم ها وکتور

لابیاپلاستی آثار روحی ایجاد شده در خانم ها را کاهش می دهد و با ایجاد اعتماد به نفس بالاتر باعث می شود که احساس جوانی و زیبایی در خانم ها تقویت شود . این جراحی کمک می کند که کیفیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی بالاتر برود و طرفین از رضایتمندی بالایی برخوردارد شوند.

 

سفید کردن واژن

یکی از شایع ترین مشکلات در زیبایی زنان ، تیره شدن ناحیه تناسلی می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در روحیه و کیفیت روابط زناشویی داشته باشد . از این رو بسیاری از خانم ها از تیره شدن واژن خود ناراضی بوده و به دنبال راهی برای از بین بردن این تغییر رنگ که به نظر دائمی می آید می باشند .

یکی دیگر از اعمال زیبایی واژن سفید کردن آن است که می تواند تا حدود بسیار زیادی از تیرگی ها را رفع نماید .

مدت ها از این مساله رنج می بردم و به دنبال راهی برای از بین بردن این آثار بودم. تا اینکه متوجه شدم به کمک لیزر و درمان های موضعی می توان تا حدود ۷ درجه از تیرگی ناحیه تناسلی را از بین برد …

این یعنی یک اتفاق هیجان انگیز

راه های سفید کردن واژن

سرچ کردن با موبایل

سفید کردن واژن با روش های مختلفی ارائه می شود که می توان یک یا چند روش ترکیبی را برای از بین بردن سیاهی زیر بغل و تیرگی واژن استفاده نمود . تشخیص علت تیرگی واژن به عهده ی متخصص زنان و زایمان می باشد که با معاینه دقیق میزان تیرگی و آسیب های وارد شده به پوست تعیین می شود .

به طور کلی روش های سفید کردن واژن می توان به کمک:

 • کربوکسی تراپی
 • درمان های لیزری
 • میکرونیدلینگ
 • کرم های مخصوص لایه بردار
 • استفاده از داروهای هورمونی
 • و….

تیرگی ناحیه واژن را از بین برد . برای دریافت مشاوره دقیق در این خصوص باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید تا راهنمایی های لازم در خصوص رفع تیرگی ناحیه واژن به شما داده شود .

توصیه های مهم برای سفید کردن واژن

در روش بلیچینگ واژن لایه سطحی پوست در معرض اشعه هایی قرار می گیرد که از لیزر ساطح می شود سپس پوست تحریک می شود که افزایش سرعت کلاژن سازی را داشته باشد. کلاژن سازی به سفیدی بیشتر واژن کمک می کند.

پس از انجام لیزر ممکن است موقتا دچار قرمزی پوست و تورم خیلی خفیف باشید که پزشک با استفاده از نوعی کرم که توسط جراح زیبایی زنان تجویز می شود می تواند آن را کمتر کند.

در این روش هیچگونه درد و یا خونریزی وجود ندارد. پس زنانی که از اسم این درمان می ترسند نیازی نیست که نگران باشند.

اتاقی جداگانه برای انجام بلیچینگ واژن تعبیه شده است که بیماران راحتی و آرامش و اعتماد بیشتری داشته باشند.

اگر به هرنوع از بیماری های پوستی و یا حساسیت های خفیف دچار هستید با پزشک مطرح کنید .

نهایت زمانی که لازم است شما منتظر نتیجه بخشی روش بلیچینگ باشید سی روز است. در ابتدا که در جلسه اول تا حد زیادی شاهد تغییرات رنگی و پوستی در ناحیه واژن هستید و پس از آن در جلسات بعدی این تاثیر بیشتر خواهد شد.

زنانی که دچار زگیل تناسلی هستند حتما پیش از انجام آن با پزشک مربوطه در میان بگذارند زیرا که خطرات احتمالی زیادی دارد و این مساله برای جراح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جراحی تنگ کردن واژن

از مهم ترین جراحی هایی که در جهت تنگ کردن واژن  توسط بهترین جراح تنگ کردن واژن در تهران و افزایش جذابیت های جنسی واژن زنان بکارگرفته می شود این است که زنان تحت جراحی واژینوپلاستی قرار می گیرند.

واژینوپلاستی از شایع ترین جراحی هایی زیبایی زنانه مانند جراحی لابیاپلاستی است که تا حد زیادی در روند تنگ کردن واژن موفق عمل می کند و اثرات بلند مدتی از خود بجای می گذارد.

افراد مناسب تنگ کردن واژن

خانم در حال اشاره به پایین
 • زنانی که بارداری و زایمان را تجربه کرده اند و واژن شان با مشکلاتی همراه است
 • زنانی که در سن یائسگی هستند و با کاهش ترشح هورمون استروژن مواجه هستند و مشکلاتی را در این ناحیه از بدن شان تجربه می کنند.
 • زنانی که با مشکلاتی از بدو تولد و به لحاظ ژنتیکی روبرو هستند می توانند از این روش جراحی به بهبود و ضعیت واژینال خود کمک کنند.
 • همه زنانی که می خواهند به نوعی به افزایش کیفیت و زیبایی واژن خود بیفزایند می توانند به متخصصین این حوزه مراجعه کنند و با دریافت مشاوره های دقیق در این مسیر گام بردارند همچنین می توانید با تحقیق در فضای اینترنت همه چیز درباره جراحی تنگ کردن واژن را دریابید
 • .

مزایای جراحی زیبایی واژن

مسئله بسیار مهمی که این روزها بسیاری از خانم ها به آن توجه ویژه ای دارند زیبایی واژن و از بین بردن مشکلات ظاهری و باطنی آن است. توجه به مسائلی که می تواند در از بین بردن زیبایی واژن تاثیر داشته باشد؛ می ‌تواند به شما کمک کند تا در سنین جوانی دچار مشکلاتی مانند تیرگی واژن افتادگی واژن و شل شدن آن نشوید.

جوانسازی واژن یکی از اعمال زیبایی زنان محسوب می‌شود که می تواند ظاهر واژن را شاداب و زیبا نماید و همچنین باعث بازیافتن اعتماد به نفس از بین رفته در خانم ها می شود.جوانسازی واژن یکی از اعمالی است که توسط متخصص زنان و زایمان یا جراح زیبایی زنان ارائه می شود و تاثیرات بسیار مثبتی به همراه دارد.

مزایای جراحی واژن

جراحی واژن مزایا و آثار مثبت قابل توجهی در پی دارد که در زیر مهم ترین انها را برمی شمریم:

 • کاهش حالت ارتجاعی( تنگ شدن واژن)
 • افزایش زیبایی واژن
 • افزایش جذابیت های جنسی زنان
 • جوانسازی واژن
 • افزایش میل جنسی

 • روش های جراحی زیبایی واژن، منجربه محکم شدن و رفع سستی واژن بعد از زایمان می شود.
 • با از بین بردن لابیاهای اطراف، واژن ظاهر خوبی پیدا کرده و فرد هنگام پوشدن لباس های تنگ و خاص، احساس راحتی خواهد کرد.
 • فردی که جراحی زیبایی واژن انجام داده، هنگام فعالیت ورزشی احساس بهتری دارد.
 • هنگام مقاربت و روابط جنسی راحت تر است.

 

در حال حاضر روش های مختلفی برای  جوانسازی واژن وجود دارد که به دو دلیل اصلی انجام می شود. کاربرد جوانسازی واژن نیز به دلیل سستی واژن و سندروم یائسگی واژن، افتادگی واژن و غیره انجام می شود که به دلیل پیری، زایمان های متعدد، عدم تعادل هورمونی نیز بروز می کند. این عوامل می توانند منجر به کاهش اصطکاک در مهبل در زمان مقاربت جنسی شود که کاهش میل جنسی را در زوجین به دنبال خواهد داشت البته این مشکل با جراحی افتادگی رحم ، قابل درمان است . همچنین یائسگی که به عنوان آتروفی واژن نیز بیان می شود، شامل خشکی واژن، سوزن و درد در واژن است که باعث ایجاد درد در روابط جنسی نیز می شود که این درد ها می تواند به دلیل اختلال در عملکرد مهبل بروز نماید. همچنین جوانسازی واژن به منظور درمان برخی از بیماری های زنان مانند تکرر ادرار انجام می شود.

خانم در حال اشاره به بالا

اقدامات قبل از جراحی زیبایی واژن

قبل از انجام جراحی واژن نیاز است تا مواردی مورد بررسی قرار بگیرد که این موارد توسط متخصص زنان و زایمان قابل انجام است :

 • سلامت جسمانی
 • سابقه انجام هر گونه جراحی در ناحیه تناسلی
 • مصرف هر گونه دارو از جمله ویتامین ها، مکمل های گیاهی
 • سابقه آلرژی و حساسیت
 • میزان مصرف مشروبات الکلی

همچنین نیاز است تا شما بهترین جراح زیبایی واژن را انتخاب کنید تا با اطمینان و آرامش خاطر این عمل زیبایی را انجام دهید .

در این قسمت موارد مهم برای انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان را در اختیارتان قرار خواهم داد :

 • در صورتی که می خواهید برای انجام یکی انواع جراحی های زیبایی واژن اقدام کنید حتما به ویژگی های زیر توجه کنید.
 • برخورداری از دانش و تخصص کافی در زمینه انواع جراحی های زیبایی و انواع تکنیک های موجود در حوزه جراحی های زیبایی واژن
 • پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی و حرفه ای در خصوص انجام انواع جراحی های زیبایی واژن
 • مهارت در پیاده سازی انواع تئوری های موجود در حوزه انواع جراحی های زیبایی واژن
 • استفاده از انواع تکنیک های جراحی در روند جراحی به منظور بهبود هرچه بیشتر نتیجه
 • بکار گیری انواع ابزارآلات و دستگاه های مورد نیاز در روند جراحی زیبایی واژن
 • ارائه خدمات زیبایی در بهترین و مجهزترین مطب یا کلینیک
 • دریافت هزینه های درمانی و زیبایی به طور معقول و منطقی

انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن

زمانی که شما به یک جراح زیبایی واژن خوب مراجعه می کنید اقدامات زیر برای شما انجام می شود:

 • در ابتدا از شما شرح حال گرفته می شود و تمامی مشکلاتی که با آن روبرو هستید را از شما جویا می شوند.
 • در ادامه پزشک متخصص برای اطلاعات تکمیلی و دقیق، نواحی واژن شما را مورد بررسی قرار می دهد. معاینات فیزیکی و بررسی های دقیق تر موجب می شود که مشکلات به طور دقیق مشخص شود و بهترین نوع جراحی زیبایی برای افراد انتخاب شود.
 • پس از این که نوع جراحی زیبایی تعیین شد تمامی مزایا و معایب جراحی زیبایی واژن به فرد توضیح داده می شود تا فرد در خصوص جراحی مورد نظر اطلاعاتی کسب کند. در نهایت خود شخص می تواند در خصوص انجام یا عدم انجام جراحی تصمیم بگیرد.
 • بعد از این که تصمیم نهایی مبنی بر انجام جراحی گرفته شد روز جراحی تعیین می شود.
 • در این مرحله بهترین جراح زیبایی واژن از مراقبت های قبل از جراحی زیبایی واژن با فرد مراجعه کننده صحبت می کند و نکات را به طور دقیق به وی می گوید.
 • روز جراحی با نهایت مهارت و دقت روند جراحی پیشت سر گذاشته می شود.
 • از دیگر توصیه های مهم جراح زیبایی واژن این است که مراقبت های بعد از عمل جراحی به طور دقیق انجام شود تا مشکلی برای فرد ایجاد نشود.
 • مهم ترین اقدامی که متخصصین انجام می دهند این است که در دوران بهبودی بعد از عمل زیبایی در کنار افراد هستند تا مشکلی برای آنان ایجاد نشود. بنابراین به آن ها توصیه می کنند در صورتی که با کوچکترین اختلالی روبرو شدند به سرعت به مطب بروند و با پزشک مشکل خود را درمیان بگذارند.

جراح زیبایی واژن من

همانطور که می دانید من از بیماران چندین ساله دکتر نگین حدادی ، جراح زیبایی زنان هستم . آدرس و شماره تماس دکتر در بخش های مختلف سایت قابل دسترسی می باشد . برای یافتن آدرس دقیق مطب دکتر نگین حدادی می توانید از کد پایین استفاده نمایید .

آدرس مطب دکتر حدادی

در اوضاع به وجود آمده کرونا به خوبی از طریق سایت ماوراطب با ایشان در ارتباط هستم ، به راحتی می توانم با ایشان تماس تصویری و صوتی برقرار کنم و حتی داروهای تجویزی ام را از طریق داروخانه دریافت نمایم .

در شرایط موجود لزوم مراجعه من به مطب بسیار کم شده است و به راحتی می توانم مسائل ، مشکلات و سوالات خود را با ایشان در میان بگذارم .

از دنیای اینترنت ممنونم که فضای ارتباط با پزشک محبوبم را در اختیارم قرار داده است .

سیستم مشاوره آنلاین

طبق گفته های جراح زیبایی واژن نیاز است تا مراقبت های زیر قبل از انجام جراحی مد نظر قرار بگیرد:

 • استعمال سیگار و دخانیات باید چند هفته قبل و بعد از جراحی کنار گذاشته شود.
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین، مکمل های گیاهی و ویتامین ها باید قطع شوند. این قبیل داروها می توانند احتمال خونریزی حین جراحی و بعد از آن را افزایش دهند.
 • تا جایی که می شود باید آب و مایعات مصرف شود تا هیدراته بدن حفظ شود. این مورد بعد از جراحی نیز باید رعایت گردد.

مراقبت های بعد از عمل واژن

بعد از جراحی زیبایی واژن نیاز است تا حدود یک هفته استراحت نسبی داشته باشید .

می توانید به صورت نیمه دراز بکشید ، دقت داشته باشید که حتما روی یک سطح نرم و لطیف دراز بکشید تا فشار زیادی به ناحیه تناسلی تان وارد نشود .

حتما از توالت فرنگی استفاده کنید .

خانم در حال استراحت
لیوان آب

مصرف مایعات به شما کمک می کند که روند بهبودی تان تسریع گردد .

بسیاری از خانم ها بعد از جراحی واژن از خوردن مایعات خودداری می کنند تا کمتر نیاز به دفع ادرار داشته باشند .

اما مصرف مایعات و نوشیدنی های حاوی ویتامین سی باعث تسریع روند بهبودی تان می گردد.

مصرف میوه و سبزیجات تازه به شما در بهبودی کمک بزرگی می نماید .

خوردن میوه هایی که دارای ویتامین سی هستند مانند آناناس و کرفس می تواند زخم های شما را به سرعت بهبود ببخشد .

مصرف میوه
بلند کردن اجسام سنگین

بلند کردن اجسام سنگین ممنوع !

بعد از جراحی به هیچ عنوان ورزش های سنگین که نیاز به وارد شدن فشار به واژن و لگن دارد انجام ندهید .

اگر نیاز به تمرینات ورزشی دارید ، پیاده روی مناسب ترین تحرک است. دقت داشته باشید که تا دوماه بعد از عمل زیبایی واژن به هیچ عنوان فعالیت های شدید ورزشی نداشته باشید .

همچنین به مدت یک ماه اجسام سنگین را بلند یا جا به جا نکنید .

وارد شدن فشار به نواحی جراحی شده باعث آسیب به بافت واژن و احساس درد و ناراحتی در افراد می شود .

دقت داشته باشید که مراقبت های لازم به درستی انجام شود تا نتیجه حاصل رضایتبخش و ایده آل باشد .

معایب جراحی زیبایی واژن

همانطور که بیان شد جراحی زیبایی واژن حتما باید توسط جراح زیبایی زنان انجام شود . به خوبی قبل از اقدام برای این عمل تحقیق کنید چرا که در صورت عدم انتخاب جراح مناسب و حاذق ممکن است مشکلات زیر برایتان پدید آید :

برش غیر اصولی نواحی تناسلی و ایجاد آسیب به پرینه

عدم قرینگی در طرفین واژن بعد از جراحی لابیاپلاستی

سوختگی و یا تحریک پوست بعد از سفید کردن واژن

آسیب به بافت ناحیه تناسلی و پرینه

کوتاه شدن ورودی واژن و تنگ کردن غیر اصولی آن

بروز عفونت و حساسیت در اثر عدم رعایت مسائل بهداشتی

عدم دقت و توجه به فرم نهایی واژن

دفرمه شدن و بهم ریختن لابیا در واژن

سایر مسائل و مشکلات مربوط به ناحیه تناسلی و پرینه

سوالات متداول جراحی واژن

دکتر نگین حدادی متخصص زنان و زایمان
دکتر نگین حدادی

”جراحی زیبایی واژن علاوه بر تخصص پزشکی نیاز به تبحر ، و تجربه نیز می باشد تا بتوان ظاهر واژن را به بهترین شکل ممکن جراحی نمود “

سوالات شما را در بخش ذیل پاسخگو هستم

 1. آیا همزمان با لابیاپلاستی میتونم تزریق چربی هم انجام بدم؟

  بله هم میتونید تزریق چربی انجام بدین هم جراحی تنگ کردن . همه موارد امکان پذیره در یک جراحی

 2. دکتر این جراحی با بی حسی موضعی راحت تره یا بیهوشی؟

  بستگی به شرایط فرد داره ، اما در کل بیشتر این جراحی با بی حسی موضعی انجام میشه.

 3. هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر ه الان ؟

  حدود ۵ ملیون تومن هست .

 4. دکتر من میخوام باردار بشم سال دیگه . به نظرتون الان انجام بدم بعدا دوباره لابیا بزرگ میشه؟

  خیر، بعد از انجام لابیاپلاستی رشد لابیا به صورت چشمگیری کم میشه با توجه به اینکه معمولا در دوران نوجوانی لابیا بزرگ میشه با گذر از اون سن رشد نخواهد داشت.

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۴ دیدگاه ها
 1. زینب کریمی

  مطلب خیلی خوبی بود . ممنون از شما

  پاسخ
 2. فرزانه عاطفی

  خانم دکتر جان خسته نباشید . من هم عمل لابیاپلاستی انجام دادم و واقعا راضی هستم ازتون

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *