مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

دکتر نگین حدادی / لابیاپلاستی / بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران با صد ها عمل موفق

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران با صد ها عمل موفق

از آن جهت که تهران، از شلوغ‌ ترین شهرهای ایران محسوب می‌شود بنابراین بانوان بیشتری در این شهر سکونت دارند، به طبع متقاضی عمل جراحی لابیاپلاستی در آن بالا می‌رود. لابیاپلاستی یکی از جراحی‌های پلاستیک در دستگاه تناسلی خانم‌ها می‌باشد که می تواند موجب بهبودی کلی کیفیت زندگی افراد شود. این عمل مشکلات زیبایی بانوان را رفع می‌کند. یکی از این تکنیک‌های جراحی زیبایی زنانه لابیاپلاستی می‌باشد در این تکنیک بانوان روش زندگی و ارتباطی زناشویی زیبا و بهتری خواهند داشت.

e9c4bb

موضوع بسیار حائز اهمیت که دغدغه افراد زیادی از متقاضیان است انجام عمل جراحی می‌باشد که در این موضوع مطرح خواهد شد که به دنبال انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران هستند تا به نتیجه‌ی مورد انتظار از عمل خود برسند پس با نوع انتخاب هوشمندانه شما خواهید توانست سلامتی و زیبایی ظاهری خود را بدست آورید.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یکی از جراحی‌های زیبایی زنانه محبوب و پرطرفدار می‌باشد که هر روزه هم بر تعداد افرادی که قصد انجام آن را دارند اضافه می‌شود. هدف از این عمل کوچک نمودن لب‌های بیرونی غیر قرینه و بلند واژن می‌باشد که با این عمل لبیاها به ظاهری زیبا و متقارن تغییر پیدا خواهند کرد. عوامل زیادی در بوجود آمدن بی نظمی و چین و چروک‌های واژن اثر گذار می‌باشد که عبارت‌اند از: ژنتیک افراد، بارداری، زایمان، نوسانات هورمونی، بالا رفتن سن

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران دارای کدام ویژگی‌ها است؟

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران و در بین جراحان زیبایی زنان فردی است که سابقه بسیاری در این موضوع داشته باشد و تعداد بسیار زیادی جراحی لابیاپلاستی بانوان انجام داده باشد و بیشتر از ۹۵ درصد رضایت مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشد. در توضیحات این قسمت به معرفی ۲ مورد از حائز اهمیت‌ترین ویژگی‌های یک پزشک زنان خوب میپردازیم تا به شما زیباجویان در مورد انجام این عمل کمک بسیاری کنیم. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که برای انتخاب کردن بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران باید توجه زیادی به آن داشته باشیم، عبارت‌اند از:

تجربه و مهارت جراج زیبایی

لابیاپلستی از آن جهتی که با ناحیه تناسلی زنان مرتبط است و انجام آن نتیجه سریعی به همراه دارد، به همین علت شما باید پزشکی را برای عمل لابیاپلاستی انتخاب نمایید که بتواند با مهارت و تجربه زیاد و به بهترین نحو ممکن به بیستر کردن زیبایی این قسمت از بدن شما کمک بسیاری کند. تجربه و ظرافت داشتن بهترین دکتر لابیاپلاستی در انجام این جراحی، از مهمترین ویژگی‌ها هستند. شما باید برای انجام عمل زیبایی اندام تناسلی به پزشکی مراجعه کنید که توانایی به کار گرفتن تجربه و مهارت خود، تجربه لابیاپلاستی خوب و قابل توجهی را برای شما بوجود آورد.

انجام لابیاپلاستی در شرایط بهداشتی

واژن بانوان از حساسیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. به همین علت باید جراحی زیبایی واژن در شرایطی صورت گیرد که بهداشت به میزان درست و کافی رعایت شده و عفونت‌های مختلف سلامت فرد را مورد تهدید قرار ندهد.

نتیجه انتخاب درست بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

انتخاب یک متخصص در هر موضوعی بسیار حائز اهمیت است و اگر این انتخاب به خوبی انجام نگیرد قطعا تبعات بسیاری به خصوص سلامتی و اقتصادی را به همراه خواهد داشت. جراحی لابیاپلاستی عمل بسیار حساسی بوده و با ظرافت خاصی صورت می‌گیرد و جراح زیبایی واژن که با علم کافی برای انجام آن آمادگی داشته باشد، زیاد نمی‌باشد. با عرض تاسف روزانه افراد بسیار زیادی برای انجام عمل ترمیمی مراجعه می‌نمایند که ظاهر آن‌ها پس از عمل جراحی نه تنها بهتر نشده بلکه دچار نواقصی هم شده است. این موضوع باعث خواهد شد زمان زیادتری را برای پروسه پیدا کردن بهترین دکتر صرف کنید.

همانطور که قبل هم گفتیم بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران باید مراجعه کننده را از تمامی مراحل عمل زیبایی آگاه کند. به نحوی که بیمار آگاه باشد در ابتدا پیش از جراحی باید کدام مراقبت‌ها را رعایت کند و یا پس از آن رعایت چه نکته‌هایی در بهبودی بهتر تاثیر خواهد داشت. حتی جراح باید بیمار خود را از خطرهای احتمالی با خبر کند که اگر به صورت ۱۰۰ درصد تمایل به انجام جراحی داشت، این کار را انجام دهد. البته بعضی جراحان تلاش می‌کنند با در نظر نگرفتن خطرات، با توجه به هر شرایطی بیمار را راضی به انجام جراحی کنند.

مقاالت دیگر:روش های جراحی لابیاپلاستی

ویژگی‌های اتاق عمل لابیاپلاستی

دارا بودن امکانات و تجهیزات کامل

هرقدر تجهیزات و امکانات پزشک برای عمل زیاد باشد، نتیجه عمل هم رضایت بیشتری خواهد بود. تجهیزات حرفه‌ای و بروز به پزشک کمک بسیاری خواهد کرد تا عمل را با روش‌های بهتر و با پایین ترین خطر انجام دهد.

ضد عفونی و مرتب بودن کلینیک

یکی دیگر از فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین دکتر باید در نظر بگیرید، ضد عفونی بودن کلینیک درمانی می‌باشد. در مواقعی که مرکز درمانی تمیز نیست امکان دارد در حین جراحی به عفونت دچار شوید.

مراقبت‌های قبل از انجام عمل جراحی لابیاپلاستی

در ابتدا پیش از این که تصمیم به انجام عمل لابیاپلاستی نمایید بهتر است با تحقیقات و پرسش‌های زیاد جراحی با تجربه در این مورد را انتخاب نمایید، تا بتوانید به نتایج دلخواه خود برسید. حتما قبل از عمل با افرادی مطمئن و با تجربه در مورد چرایی و چگونگی این عمل صحبت نمایید تا با دریافت مشاوره از او نگرانی‌ها و اضطراب قبل از عمل کم شود. تمام سابقه پزشکی خود را در اختیار جراح خود قرار دهید تا با رسیدگی های بیشتر تدبیرهای لازم هنگام عمل سنجیده شود. در مورد انتظارهای پس از عمل و نتیجه دلخواه شما با پزشک خود صحبت کنید تا پس از تمام شدن عمل جراحی رضایت مناسب را با توقع‌های درست و واقع بینانه داشته باشید.

❌عوارض مراجعه به جراح غیر متخصص زنان❌

عمل ناحیه تناسلی بانوان بوسیله افراد غیر متخصص به صورت درست انجام نشده است و امکان دارد علاوه بر قرینه نبودن لابیاها، باعث جدا شدن کامل لابیاها شده و در اعصاب‌های حسی لابیاها تاثیر منفی بگذارد که موجب کم شدن میل جنسی و بوجود آمدن مشکلاتی در ارگاسم فرد می‌شود. همینطور موجب کم شدن اعتماد به نفس شده و شکل نادرستی برای فرد به همراه دارد.

هزینه دکتر لابیاپلاستی در تهران چقدر است؟

از عوامل مهم تاثیرگذار بر هزینه عمل بهترین دکتر لابیاپلاستی، میزان بزرگی و شل شدگی لابیا مینور می‌باشد. هر چقدر میزان شل شدگی زیادتر باشد، هزینه عمل نیز بیشتر است. در بعضی از بیماران تنها درمان شل شدگی کافی می‌باشد، در حالی که در دیگر بیماران امکان دارد علاوه بر زیبایی زنان، پوست غیر نیاز کلیتوریس برداشته شود. یا امکان دارد عمل واینوپلاستی به همراه لادیوپلاستی انجام شود.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل لابیاپلاستی در سال ۱۴۰۱

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *