مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

دکتر نگین حدادی / لابیاپلاستی / بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران با صدها عمل موفق!

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران با صدها عمل موفق!

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران دغدغه افراد زیادی از متقاضیان این عمل جراحی است. با توجه به اینکه این جراحی جزو حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شود، بهتر است برای انتخاب پزشک آن دقت کنید. شما با نوع انتخاب هوشمندانه خود خواهید توانست سلامتی و زیبایی ظاهری خود را بدست آورید. در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی‌های بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران صحبت کنیم تا بهتر بتوانید این جراح را از میان سایرین بشناسید. اگر قصد دارید این جراحی زیبایی زنانه را انجام دهید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

دکتر نگین حدادی متخصص زنان
 • دارای بورد تخصصی
 • فلوشیپ حاملگی پر خطر
 • فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
 • عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
 • عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
 • عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909
 • عضو انجمن کنگره بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
 • عضو انجمن متخصص زنان ایتالیا
 • عضو آکادمی جراحان زنان اروپا NESA
 • عضو انجمن متخصص زنان ایران
 • عضو انجمن جامعه جراحان ایران

ویژگی‌های بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران فردی است که سابقه بسیاری در این موضوع داشته باشد و تعداد بسیار زیادی جراحی لابیاپلاستی انجام داده باشد. وی باید  بیشتر از ۹۵ درصد رضایت مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشد. در توضیحات این قسمت به معرفی سه مورد از حائز اهمیت‌ترین ویژگی‌های بهترین متخصص زنان تهران که می‌تواند همان بهترین جراح در زمینه لابیاپلاستی نیز باشد، می‌پردازیم. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در انتخاب کردن “بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران” باید توجه زیادی به آن داشته باشیم، شامل موارد زیر است:

با تجربه و مهارت بالا

این جراحی از آن جهت که با ناحیه تناسلی زنان مرتبط است، انجام آن نتیجه سریعی به همراه دارد. به همین علت شما باید پزشکی را برای این عمل انتخاب کنید که بتواند با مهارت، تجربه زیاد و به بهترین نحو ممکن جراحی را انجام دهد. تجربه و ظرافت بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران در انجام این جراحی، از مهمترین ویژگی‌ها هستند. شما باید برای انجام عمل زیبایی اندام تناسلی به پزشکی مراجعه کنید که توانایی به کار گرفتن ظرافت در طول عمل را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل لابیاپلاستی

رعایت‌ نکات بهداشتی

همانطور که می‌دانید واژن بانوان از بابت جذب میکروب حساسیت بالایی دارد. به همین علت تمام‌ جراحی‌های زیبایی در ناحیه واژن باید در محیطی کاملا استریل و تمیز انجام شود. حرفه‌ای‌ترین و بهترین جراح زیبایی واژن نسبت به بهداشت محیط حساسیت بالایی دارد. جراحی پزشکان ماهر در شرایطی صورت گیرد که بهداشت درست و کافی رعایت می‌شود.

دارای تجهیزات با کیفیت

هرچقدر تجهیزات و امکانات پزشک برای عمل باکیفیت‌تر باشد، نتیجه عمل هم رضایت بیشتری خواهد داشت. تجهیزات حرفه‌ای و بروز به پزشک کمک بسیاری خواهد کرد تا عمل را با روش‌های نوین‌تری انجام شود. لزوم استفاده از تجهیزات با کیفیت برای بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران با کاهش خطر برای بیمار مشخص می‌شود.

پیداکردن و انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

برای پیداکردن بهترین دکتر جراحی لابیاپلاستی در تهران باید مسیری که در ادامه برای شما شرح می‌دهیم را طی کنید.

 • قدم اول: در ابتدایی‌ترین قدم باید لیستی از پزشکان منتخب خود را آماده کنید. این پزشکان باید با توجه به ویژگی‌های یاد شده انتخاب شوند. برای آشنایی با پزشکان متخصص در این زمینه با سرچ در گوگل و جستجو در میان صفحات پزشکان می‌توانید لیست خود را تکمیل کنید.
 • قدم دوم: در گام بعدی باید فیلتر مناسبی برای گزینش تعداد محدودی از میان گزینه‌های موجود داشته باشید. به عنوان راهنمایی می‌توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:
 1. محل مطب: امکان رفت و آمد راحت و با دسترسی آسان برای برخی از خانم‌ها اهمیت بالایی دارد. اگر برای شما هم فاصله مکانی (فارغ از میزان متبحر بودن پزشک) مهم است، آن را در نظر بگیرید.
 2. نظرات بیماران سابق: تجربه و میزان رضایت بیماران قبلی می‌تواند تا حدود زیادی تعیین کننده بهترین جراح باشد. پس آن را فراموش نکنید و سعی کنید از نظرات مراجعه‌کنندگان سابق اطلاع پیدا کنید.
 3. تعداد عمل‌های انجام شده: با آگاهی از تعداد عمل‌های انجام شده توسط پزشک می‌توانید از بخش زیادی از مهارت وی اطمینان حاصل کنید. چرا که مهارت در قالب تجربه بدست می‌آید.
 • قدم سوم: به عنوان آخرین قدم نیاز است تا با مراجعه حضوری به مطب‌ها مسیر انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را به پایان برسانید. با مشاوره این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با جراح خود آشنا شوید و تصمیم نهایی را راحت‌تر بگیرید.

قبل از اینکه به دنبال بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی باشید، نیاز است تا آگاهی کاملی از درجات علمی حرفه‌ای که یک پزشک متخصص در این حوزه می‌گذراند، آگاه باشید. 

 • مدرک دکترای پزشکی: همانطور که می‌دانید تمامی جراحان قبل از متخصص شدن دوره پزشکی عمومی را می‌گذرانند.  پس اولین و مهم‌ترین مدرکی که یک جراح نیاز است داشته باشد، دکترای پزشکی از یک دانشگاه معتبر است. این مدرک نشان می‌دهد که دکتر دارای دانش و مهارت‌های لازم برای انجام جراحی‌های پزشکی است.
 • تخصص جراحی زنان و زایمان: در مرحله بعدی یک دکتر لابیاپلاستی باید دارای تخصص جراحی زنان و زایمان باشد. این تخصص نشان دهنده مهارت‌های لازم برای انجام جراحی‌های زنان و زایمان، از جمله جراحی لابیاپلاستی است.
 • مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: یک دکتر لابیاپلاستی باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد. این مجوز نشان می‌دهد که دکتر مجاز به انجام جراحی‌های پزشکی در ایران است.

سابقه و تجربه کافی در زمینه جراحی

سابقه و تجربه کافی در زمینه جراحی لابیاپلاستی یکی از عوامل مهم در انتخاب یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی است. یک دکتر با سابقه و تجربه کافی، می‌تواند جراحی را با دقت و مهارت بیشتری انجام دهد و احتمال بروز عوارض را کاهش دهد.

رضایتمندی بالای بیماران از جراحی‌های انجام شده

رضایتمندی بالای بیماران از جراحی‌های انجام شده، نشان‌دهنده مهارت و تجربه دکتر است. بنابراین، توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب دکتر ، نظرات سایر بیماران را در مورد جراحی‌های انجام شده توسط آن دکتر بخوانید.

تعهد به ارائه خدمات با کیفیت

 بهترین دکتر لابیاپلاستی با اعتنای بیشتری به کیفیت خدمات و اهمیت بهداشت در طول فرآیند جراحی خود را از دیگر همکارانش متمایز می‌کند.

بررسی و مشاوره دقیق

بهترین دکتر لابیاپلاستی معمولاً زمان کافی برای بررسی موارد و مشاوره دقیق با بیماران خود اختصاص می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که انتظارات بیماران درک شده و در نظر گرفته شده است.

پشتیبان مسئول پس از جراحی

بهترین دکتران نقش مهمی در مراقبت پس از جراحی بازی می‌کنند و تا حد امکان اطمینان حاصل می‌کنند که بیماران در دوره بازگردانی بهینه عمل می‌کنند.

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی

نتیجه انتخاب درست بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

انتخاب یک متخصص در هر موضوعی بسیار حائز اهمیت است و اگر این انتخاب به خوبی انجام نگیرد، قطعا تبعات سلامتی و اقتصادی بدی را به همراه خواهد داشت. با عرض تاسف روزانه افراد بسیار زیادی برای انجام عمل ترمیمی مراجعه می‌کنند که ظاهر آن‌ها پس از عمل جراحی نه تنها بهتر نشده بلکه دچار نواقصی هم شده است. این موضوع لزوم صرف زمان زیادتری را در پروسه پیدا کردن بهترین دکتر لابیاپلاستی نشان می‌دهد.

همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران باید مراجعه کننده را از تمامی مراحل عمل زیبایی آگاه کند. به نحوی که بیمار آگاه باشد پیش از جراحی باید کدام مراقبت‌ها را رعایت کند و یا پس از آن رعایت چه نکته‌هایی در بهبودی بهتر تاثیر خواهد داشت. حتی جراح باید بیمار خود را از خطرهای احتمالی با خبر کند تا زمانی که به صورت ۱۰۰ درصد تمایل به انجام جراحی داشت، این کار را انجام دهد. 

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان در تهران هستند که در زمینه جراحی‌های زیبایی زنان تخصص دارند. ایشان با بیش از چندین سال تجربه در این زمینه، به یکی از برترین جراحان لابیاپلاستی در تهران تبدیل شده‌اند. دکتر حدادی از تکنیک‌های جراحی پیشرفته و تجهیزات مدرن درعمل‌های خود استفاده می‌کنند. ضمن اینکه ایشان با رویکرد اخلاقی و حرفه‌ای، به بیماران خود پاسخگویی و مراقبت‌های لازم پس از عمل را ارائه می‌دهند.

دکتر نگین حدادی

کلام آخر

با توجه به آنچه در این مقاله خواندید عمل ناحیه تناسلی بانوان بوسیله افراد غیر متخصص نباید انجام شود. چرا که امکان دارد علاوه بر قرینه نبودن لابیاها، باعث جدا شدن کامل آن‌ها شده و در اعصاب‌های حسی این منطقه تاثیر منفی بگذارد. بنابراین ختما در انتخاب پزشک خود دقت کافی را داشته باشید و به نکات گفته شده توجه کنید.

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909

مقالات مرتبط
سن مناسب لابیاپلاستی

سن مناسب لابیاپلاستی

سن مناسب برای لابیاپلاستی در هر فردی متفاوت است و به عواملی مانند رشد فیزیکی، بلوغ عاطفی و دلایل خاص او برای انجام این عمل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *