دکتر نگین حدادی / جراحی زیبایی زنان / افزایش ارگاسم و لذت جنسی با عمل های زیبایی واژن
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

افزایش ارگاسم و لذت جنسی با عمل های زیبایی واژن

آیا جراحی زیبایی واژن می تواند باعث افزایش رضایت و لذت جنسی شود؟ آیا می توان با جراحی ارگاسم زنان را بهبود بخشید؟ در این مقاله از سایت دکتر نگین حدادی، جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان می خواهیم همه تاثیرات روش های جوانسازی واژن بر روی حس لذت جنسی یا ارگاسم را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه شوید و دلیل اصلی انجام جراحی زیبایی واژن را بخوانید.

آیا واقعا جراحی زیبابی واژن باعث بهبود ارگاسم می شود؟

جوانسازی واژن یکی از داغ ترین بخش های رو به رشد در جراحی پلاستیک است. روش‌ های جراحی و غیر جراحی، موفقیت قابل ‌توجهی در اصلاحات زیبایی و عملکردی واژن فراهم کرده‌ اند که این خود زنانی را تشویق به انجام این کار می‌ کند که ممکن است هرگز به این عمل ها فکر نکرده باشند. در حالی که بسیاری از بیماران به دنبال تغییر ظاهر یا بهبود عملکرد واژن خود هستند، یک مزیت ثانویه وجود دارد که می تواند علایق همه را جهت انجام این عمل ها برانگیزد آن هم مزیت بهبود ارگاسم است.

آیا افزایش سن روی لذت جنسی بانوان اثرگذار است؟

پر واضح است که نمی توان منکر پیر شدن بدن انسان در طی زمان شد. پیش از آن که انسان بتواند علت این امر را کشف کند، صورت انسان طی هزاران سال خود نشانگر گویایی بر این امر بوده است. حجم صورت از دست می‌ رود و صورت لاغر و خسته  به نظر می ‌رسد، پوست در اثر نور خورشید یا سایر عوامل محیطی آسیب ‌می بیند و خطوط و چین و چروک‌ هایی بر روی پوست ایجاد می‌ شود.

پیری به طرزی آشکار با گذشت زمان در سراسر بدن از جمله صورت، سینه، باسن، شکم، بازوها، دست ‌ها و غیره مشاهده می ‌شود. در زنان، ناحیه ی دیگری که در کنار بقیه ی قسمت ها پیر می شود اما به ندرت مورد توجه قرار می گیرد واژن است. به دلایل زیادی از جمله تابو بودن این امر، مشکلات مرتبط با پیری واژن پیشتر مورد توجه قرار نمی گرفت. اما این مشکلات امروزه دیگر به راحتی مطرح می شوند و افراد به دنبال راه هایی برای برطرف کردن آن ها هستند.

آیا لابیاپلاستی در افزایش لذت جنسی موثر است؟

زمینه رو به رشد جوانسازی واژن امروزه با استفاده از جراحی و انواع روش های غیر جراحی در دسترس افراد است. در رابطه با جراحی های جوانسازی و زیبایی واژن، عمل لابیاپلاستی الهام بخش بسیاری از افراد برای پرداختن به زیبایی واژن و اصلاح بد شکلی و یا حذف بافت های پیر شده، است.

به عنوان مثال، لابیاپلاستی یک عمل جراحی است که لابیای مینور را کوتاه و کوچک می کند و اندازه ی آن را کاهش می دهد. بسیاری از مردم به پزشک مراجعه می‌ کنند و به جراحی لابیاپلاستی فکر می ‌کنند، زیرا احساس می‌ کنند که ظاهر لب ‌های واژنشان در لباس‌ ها خیلی بزرگ و برآمده است و یا شاید در حین برقراری رابطه ی جنسی از ظاهر واژن خود خجالت می کشند و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود.

عوارض-بزرگ-بودن-لابیا

بسیاری از زنان ممکن است لابیاهای مینور بزرگی داشته باشند که به نظرشان ناخوشایند یا حتی دردناک بوده و یا باعث ایجاد محدودیت در عملکرد جنسی شود. لابیای مینور بزرگ می تواند در هر مواقع بسیاری به ویژه هنگام انجام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری یا حتی فقط یک دویدن ساده، درد یا ناراحتی ایجاد کند.

برای تعداد بیشماری از بیمارانی که به دنبال جوانسازی واژن خود بدون انجام جراحی هستند، تعداد انگشت شماری از روش های غیر تهاجمی وجود دارد که از طریق اعمال گرما پوست واژن را جوانسازی می کنند. این تغییر کوچک می ‌تواند تأثیر زیادی در درمان بی‌ اختیاری ادرار در زنان یائسه و افزایش گردش خون داشته باشد. افزایش گردش خون منجر به بهبود ارگاسم می‌شود.

در حالی که شواهد حاکی از افزایش ارگاسم به دنبال عمل های جوان‌ سازی واژن است، اما آیا واقعاً فایده‌ای دارد؟ باید بگوییم که که جوانسازی واژن چه با روش هایی که از جراحی استفاده می کنند و چه بدون جراحی قطعاً ارگاسم را تحت تأثیر قرار خواهد داد. با توجه به اینکه در حال جوانسازی واژن خود هستید، اعتماد به نفس شما نیز بیشتر خواهد شد.

همین امر باعث می شود که شما احساس بهتر و راحتتری داشته باشید. علاوه بر این گردش خون شما نیز بیشتر شده و در نتیجه ی تمامی این مزایای ناشی از جوانسازی واژن، لذت بیشتری از رابطه ی جنسی خود برده و شرایط برای ارگاسم بیشتر شما فراهم خواهد شد.

یک تغییر کوچک در جسم برای تغییری عظیم در روح و روان و افزایش اعتماد به نفس

از مهم ترین مزایای جوانسازی واژن، افزایش اعتماد به نفس افراد پس از جوانسازی است. مطمئناً، ممکن است برخی از مزایای اضافی وجود داشته باشد، و شاید اگر لابیا مینور به اندازه کافی بزرگ باشد، مزایای عملکردی قابل توجهی خواهد داشت، اما بسیاری از زنان به دنبال روش هایی برای زیباتر کردن واژن خود هستند. مطمئناً، ممکن است برخی مزایای دیگر نیز وجود داشته باشد.

اگر چه که اگر لابیا مینور به اندازه کافی بزرگ باشد، مزایای عملکردی قابل توجهی خواهد داشت، اما بسیاری از زنان به دنبال روش هایی برای زیباتر کردن واژن خود هستند. زیرا بزرگی لابیاهای مینور برای بسیاری از زنان خوشایند نیست و موجب می شود این فکر را بکنند که واژن آن ها زیبایی و جذابیتی ندارد و حتی بد شکل است، در نتیجه ی این افکار اعتماد به نفس خود را نیز از دست دهند.

این افکار آزار دهنده ممکن است برای سال ها در زندگی افراد پنهان شود و روح و روان آن ها را برنجاند. درست مانند مردانی که از بزرگی سینه های خود یا ژنیکوماستی رنج می برند. بذری از شک و تردید در روان این افراد رشد می کند و اعتماد به نفس آن ها را مختل می کند. آگاهی از این که روش های نوینی برای زیبایی و جوانسازی وجود دارند می تواند دری از امید بر روی این افراد بگشاید و اعتماد به نفس، سلامت و آرامش روان، افزایش لذت جنسی و ارگاسم را به طور چشم گیری بهبود بخشد.

دکتر نگین حدادی

دکتر نگین حدادی

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
فلوشیپ پریناتالوژی از اروپا
• دارای بورد تخصصی
• فلوشیپ حاملگی پر خطر
• فلوشیپ پریناتولوژی از اروپا
• عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان ISOUG
• عضو انجمن پریناتولوژی اروپا EAPM
• عضو FMF انگلستان اکادمی مادر و کودک انگلیس با ID Number 135909
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *